Planowanie, marketing, szkolenia.

Planowanie, marketing, szkolenia.

Jest to nasza główna usługa. Szkolenia prowadzone są w formie warsztatów ze szczególnym naciskiem na aktywny udział kursantów w trakcie szkolenia, co pozwala na efektywną naukę materiału.

Nasze szkolenia obejmują tematykę związaną z prowadzeniem biznesu oraz przygotowaniem siebie i swoich współpracowników do skutecznej pracy.

Tematy szkoleń:

  • komunikacja w biznesie, która obejmuje podstawową wiedzę na temat podstaw komunikacji, elementów procesu komunikacyjnego oraz rodzajów komunikacji wykorzystywanych w codziennych relacjach biznesowych.
  • obsługa klienta obejmująca zarówno szkolenie z zdobywania klientów, jak i budowania relacji długofalowej, obsługi klientów kluczowych oraz obsługi reklamacji.
  • negocjacje biznesowe prowadzone na zasadzie symulacji prawdziwej sytuacji i pokazanie całego procesu: od przygotowań, poprzez negocjacje właściwe do podsumowania.
  • marketing i jego elementy: nowoczesna forma marketingu i jej wykorzystanie w praktyce.
  • techniki sprzedaży, na którym pokazujemy różne wykorzystanie technik sprzedaży w zależności od wykorzystywanego przez firmę kanału sprzedaży: bezpośrednia, telefoniczna, mailowa / listowa.

Każde szkolenie jest prowadzone w formie warsztatowej i zawiera w sobie część wprowadzającą teoretyczną oraz część praktyczną.

  • otwarte – dostępne dla wszystkich chętnych, nabór oraz rekrutacja na szkolenie otwarte będzie podawana w kilku mediach oraz na naszej stronie głównej. Szkolenie będzie prowadzone w wynajętej sali szkoleniowej.
  • zamknięte – dostępne dla grup osób z firmy, organizacji, stowarzyszenia. Termin oraz miejsce takiego szkolenia ustalone zostanie w porozumieniu ze zleceniodawcą.

Szczegółowe informacje wysyłamy po otrzymaniu maila od Państwa szkolenia@planowaniebiznesowe.pl

reklama

KOBIETA

www.klubodchudzania.pl www.antykoncepcja.net www.astmaoskrzelowa.pl